Deli bal (..) ,   Saygı ve anlayış iki insanda oldukça içlerindeki sevgi fedakarlıkda hiçbir zaman tükenmeyen bir kalem gibi devam eder . ...    |           Killdeath (İstanbul) ,   Yaaaa bu benim parçam radyocu bey efsane girdiniz ...    |           Ashley (Sakarya) ,   sevilmek ihtiyaçsa sevin kardeşim önce siz sevin insanların kalbini sevgiyle doldurana kadar sevin. Çıkarsız sevin. Dış görünüşe bakmadan sevin sevin ki sevmeyi öğrensin bu millet yeter elimizi çarpsak sevmekten sevilmekten anlamayan sığırlarla doldu öğretin bu insanlara sevgiyi konumuz buysa eğer Bu arada tahminim 1923 bence o kadar olmuştur...    |           DJ dikkat (Kayseri ) ,   velhasıl,bir tahteravallidir sevmek,ya aşağıdasındır ya yukarıda,ortada kalırsan da anlamı yoktur tahteravallinin,neden bindin derler adama ya sevmeyi tercih edeceğiz ya sevilmeyi ...    |           Elif lina (İstanbul ) ,   İyi yayınlar radyocu bey... Sevilmek büyük ihtiyaç aslında yemek yemek gibi mesela... İnsan sevilmezse yalnızlığa sürüklenir toplumdan kendini soyutlar ve belki de güneşten bile kaçar... ...    |           ipekk (eskişehir) ,   nargile içen erkekler tinder kullanmayın bi zahmet. hay sipsinizi......    |           Killdeath (Istanbul) ,   Açık ve net konuşan insanlar rahat insanlardır. Herşeyi söyleyebilen insan yastığa kafasını rahat koyar. Bunu yapabilmek muhimdir severiz......    |           solisthatun ,   Sehir disinda okuyup yurtta kalan ve yalnizligin nirvanasini yasayan biri olarak o sarilmayi ben hakediyorum bence ......    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Rock Köklerini Unutmamış

 

Lady Gaga glam metal söylerken de kalabalığı eğlendirmeyi biliyor!

Ne pop ne caz... Lady Gaganın gerçek kökleri 80lerin efsane rock müziğine dayanıyor. Zira kendisi de Stefani ismiyle şöhreti kovalarken bir rock yıldızı edasıyla söylediği sert şarkılarıyla bunu kanıtlıyordu.

Arada sırada özüne dönmenin bünyeye iyi geleceğini gösteren bir başka videoda Lady Gaga, 80lerin parlayan hard rock ve glam metal grubu Van Halendan efsaneleşmiş Panama isimli şarkıya tüm benliğiyle eşlik etti.

Hard rock tarzında müzik yapan New Yorklu Dirty Pearls adlı grubun üyeleriyle kadim dost olduğu anlaşılan Gaga, geçtiğimiz hafta grubun Gramercy Theatredaki konserini bastı. Sahnede yırtık tişörtü ve file çorabıyla kafa sallayan pop müziğin caz edalı yıldızı, herkese nasıl rock yapılacağını gösterdi. 

 
Tarih       : 01 Temmuz 2015